KONTAKT
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Główny - Wrocław

ul. Jerzmanowska 15
54-530 Wrocław
aka@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00



Dział handlowy - Wyposażenie łazienek
Tadeusz Głodowski
785 677 772
tadeusz.glodowski@aka.pl
Seweryn Murdza
695 405 415
seweryn.murdza@aka.pl
Jolanta Adamska
782 799 990
jolanta.adamska@aka.pl


Dział handlowy - Obsługa klienta
Adam Stasiński
724 477 776
adam.stasinski@aka.pl
Paweł Gutowski
695 405 415
pawel.gutowski@aka.pl
Zbigniew Lachowicz
695 405 415
zbigniew.lachowicz@aka.pl


Obsługa klienta inwestycyjnego
Leszek Smajda
721 577 773
leszek.smajda@aka.pl
Jacek Michór
721 977 772
jacek.michor@aka.pl


Obsługa inwestycji
Mariusz Kowalczyk
887 488 889
mariusz.kowalczyk@aka.pl
Stanisław Pupkiewicz
725 788 880
stanislaw.pupkiewicz@aka.pl
Maciej Szott
721 811 114
maciej.szott@aka.pl


Dział zakupów - managerowie produktów
Wyposażenie łazienek
Beata Stencel
667 977 773
beata.stencel@aka.pl
Systemy instalacyjne
Jacek Hajłasz
609 202 758
jacek.hajlasz@aka.pl
Technika grzewcza
Krzysztof Zogata
601 917 058
krzysztof.zogata@aka.pl


Odnawialne Źródła Energii

Sebastian Pilarczyk
781 877 775
sebastian.pilarczyk@aka.pl


Przedstawiciel Handlowy

Wojciech Fujarczuk
669 677 770
wojciech.fujarczuk@aka.pl


Dyrektor handlowy

Krzysztof Zogata
601 917 058
krzysztof.zogata@aka.pl


Kadry

Lidia Wałasek
783 955 552
lidia.walasek@aka.pl


Administracja
Wioleta Włodek
609 966 662
wioleta.wlodek@aka.pl
Ewa Biela
885 677 775
ewa.biela@aka.pl


Księgowość
Anna Nowacka
691 399 995
anna.nowacka@aka.pl
Ewelina Kostyła-Tomaszek
724 944 448
ewelina.kostyla@aka.pl


Rozliczenia z kontrahentami
Dagmara Szczerbicka
721 999 999
dagmara.szczerbicka@aka.pl


Magazyn
Kierownik wydań
Dariusz Szczepański
669 288 887
dariusz.szczepanski@aka.pl
Kierownik przyjęć
Dawid Arent
785 977 773
dawid.arent@aka.pl


Logistyka
Spedycja
Paweł Borowiec
669 288 887
logistyka@aka.pl
Reklamacje
Dariusz Szczepański
669 288 887
reklamacje@aka.pl
Transport
887 388 808


Platforma B2B
Marcin Gmurczak
885 755 552
marcin.gmurczak@aka.pl
Jakub Chudy
781 977 774
jakub.chudy@aka.pl
Mateusz Zitaruk
887 355 558
mateusz.zitaruk@aka.pl


Właściciele
Krzysztof Szczerbicki
szczerbicki@aka.pl
Krystian Szczerbicki
605 960 730
krystian.szczerbicki@aka.pl
Łukasz Szczerbicki
607 275 188
lukasz.szczerbicki@aka.pl


Tu nas znajdziesz:

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Nowa Sól

ul. Wrocławska 20
67-100 Nowa Sólw
nowasol@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00



Kierownik oddziału
Mariusz Weremiejczyk
693 922 225
mariusz@aka.pl


Dział handlowy
Maciej Mikołajczak
607 966 657
maciej.mikolajczak@aka.pl
Przemysław Krawczyk
782 755 554
przemyslaw.krawczyk@aka.pl


Tu nas znajdziesz:

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Żagań

ul. Spółdzielcza 2
68-100 Żagań
zagan@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Telefon

785 799 992

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00



Kierownik oddziału
Piotr Szwaja
601 557 675
szwaja@aka.pl


Dział handlowy
Monika Kaliczak-Szwaja
607 777 081
monika.szwaja@aka.pl
Mariusz Zbójniewicz
887 755 550
mariusz.zbojniewicz@aka.pl
Sławomir Banaszek
785 799 992
slawomir.banaszek@aka.pl


Przedstawiciel handlowy
Andrzej Kaczmarczyk
601 200 409
andrzej@aka.pl


Tu nas znajdziesz:

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Jelenia Góra

ul. Wincentego Pola 45
58-500 Jelenia Góra
jeleniagora@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:30-15:30



Dział handlowy
Jarosław Zyner
782 500 044
jaroslaw.zyner@aka.pl
Marek Zyner
723 455 552
marek.zyner@aka.pl
Paweł Leszczyński
785 788 885
pawel.leszczynski@aka.pl


Tu nas znajdziesz:

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Lubin

ul. Rzeźnicza 4
59-300 Lubin
lubin@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00



Kierownik oddziału
Robert Knop
605 290 100
knop@aka.pl


Dział handlowy
Aneta Kaczapska
725 933 332
aneta@aka.pl
Mariusz Rudawski
726 933 331
rudawski@aka.pl


Tu nas znajdziesz:

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Wałbrzych

ul. Wysockiego 16E
58-300 Wałbrzych
walbrzych@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:30-16:30



Kierownik oddziału
Jacek Legat
693 977 771
jacek.legat@aka.pl


Dział handlowy
Grzegorz Bródka
726 955 557
grzegorz.brodka@aka.pl
Rafał Jarosławski
726 788 881
rafal.jaroslawski@aka.pl
Damian Szymanowski
785 577 774
damian.szymanowski@aka.pl


Tu nas znajdziesz:

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Zielona Góra

ul. Elektronowa 16
65-730 Zielona Góra
zielonagora@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00



Kierownik oddziału
Joanna Olbret
727 455 558
joanna.olbret@aka.pl


Dział handlowy
Arkadiusz Młoduchowski
726 333 339
arkadiusz.mloduchowski@aka.pl
Ireneusz Bojanowski
726 855 559
ireneusz.bojanowski@aka.pl
Krzysztof Sroga
725 655 558
krzysztof.sroga@aka.pl


Tu nas znajdziesz:

AKA SZCZERBICCY Spółka Komandytowo-Akcyjna
Oddział Dzierżoniów

ul. Brzegowa 25a
58-200 Dzierżoniów
dzierzoniow@aka.pl

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00-16:00



Dział handlowy
Bogumiła Kiryło
661 788 881
bogumila kirylo@aka.pl
Elżbieta Sobota
663 788 882
elzbieta.sobota@aka.pl
Urszula Griner
783 988 887
urszula.griner@aka.pl


Magazyn
Adam Chanas
Janusz Sobota




Tu nas znajdziesz:
© SolEx B2B